وبلاگی در مورد علایق شخصی، تکنولوژی، طنز، شاید همه چی
شاید تا بحال به این فکر کرده باشید که کاش می تونستید یک امضای خوب و کلاسیک داشته باشید ولی هرچی تمرین کردید و کاغذارو سیاه کردید به نتیجه نرسیدید! اینبار هم برای رفع مشکل ایندسته از آدما یه سایتی طراحی شده که این کار رو بصورت دیجیتال برای شما انجام میده! فقط کافیه که تا آخر این مطلب رو دنبال کنید.


وارد این سایت شده و مراحل را به ترتیب پشت سر بگذارید.

Step 1. Enter the name


در این قسمت باید نام خودتون رو که میخواهید این سایت از اون یک امضا درست کنه رو وارد کنید!

Step 2. Select the font

در این صفحه شما اسم خودتون رو می بینید که با فونتهای مختلفی (120 فونت)به صورت هر 10 فونت در یک صفحه آماده شده که هر کدوم رو که امضا کردن و یاد گیریش براتون راحت تره و همچنین زیباتر هست رو انتخاب کنید. مصلا می تونید فونت شماره 50 رو انتخاب کنید. بعد از انتخاب شماره فونت روی دکمه Next Spet کلیک کنید تا به مرحله بعد برید.

Step 3. Select the size

در این صفحه باید سایز فونت امضاتون رو انتخاب کنید. اگه بزرگترین رو (Size #10) انتخاب کنید، به جهت راحتی برای تمرین بهتره. بازدن دکمه Next Step به صفحه بعد برید.

Step 4. Select the color

در این صفحه شما باید یک رنگ برای امضاتون انتخاب کنید. اگه می خواهید که برای تمرین اون رو پرینت کنید بهتره تیره ترین رنگ رو انتخاب کنید(Color #5) که واضح تر چاپ میشه. با زدن دکمه Next Step به صفحه بعد برید.

Step 5. Set the slope

در این صفحه شما شیب صفحه ای رو که آماده کردید انتخاب میکنید. این انتخاب هم بسته به موقعیت امضاتون تو صفحه است. با زدن دکمه Next Step به صفحه بعد برید.

Finished! The signature is ready

اینجا امضای شما آماده شده و شما در این صفحه با سه گزینه روبرو هستید.

Want us to animate this signature?
با کلیک روی این گزینه شما می تونین یه انیمیشن که نحوه امضا کردن رو بهتون آموزش میده خریداری کنید

Want to download this signature?
با کلیک رو این گزینه هم می تونین یه عکس از امضایی رو که ساختین دانلود کنید

Want to use this signature?
اگه هم بخواهید از این امضا یه جایی تو نت استفاده کنید روی این گزینه کلیک کنید. بعد میتونین کد امضاتون رو دریافت کنید و هرجایی که خواستید استفاده کنید.
در بالای همین صفحه هم یه خطی هست که نوشته Your signature ID:1231212289767 که یه کدی جلوش نوشته، میتونید برای استفاده های بعدی از امضاتون این کد رو یه جایی نگهداری کنید و دوباره که وارد این سایت شدید با وارد کردن این کد در این صفحه در قسمت Your Signature ID هر جوری که خواستید از امضاتون استفاده کنید.
موفق باشید.

+ نوشته شده در  یکشنبه پنجم اسفند ۱۳۸۶ساعت 10:13  توسط Mohsen  | 

مطلب را به بالاترین بفرستید: Balatarin